POTPUNA SATNICA / Raspored utakmica Europskog nogometnog prvenstva u Njemačkoj 2024.

Image
Foto: UEFA

Raspored Europskog nogometnog prvenstva 2024. u Njemačkoj (14. lipnja do 14. srpnja) po skupinama

2.12.2023.
20:53
UEFA
VOYO logo

Njemačka će od 14. lipnja do 14. srpnja biti domaćini Europskog nogometnog prvenstva, a mi vam donosimo raspored svih utakmica.

Image
U 10 GRADOVA /

Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj

Image
U 10 GRADOVA /

Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj

Evo kada igra Hrvatska

Hrvatska će igrati u skupini B sa Španjolskom, Albanijom i Italijom. Vatreni prvu utakmicu igraju s Furijom u subotu 15. lipnja u Berlinu, potom s Albanijom u Hamburgu u srijedu 19. lipnja, a za kraj nas čeka Italija u Leipzigu u ponedjeljak, 24. lipnja.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
Foto: Uefa

Europsko prvenstvo nogomet 2024: Raspored utakmica

Utakmicu otvaranje gledat ćemo u Münchenu, a tog 14. lipnja igrat će Njemačka i Škotska. Finale će se igrati u Berlinu.

Skupina A:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Prvo kolo:
petak, 14. lipnja, München: Njemačka - Škotska 5-1
subota, 15. lipnja, Köln: Mađarska - Švicarska 1-3

Drugo kolo:
srijeda, 19. lipnja, Köln: Škotska - Švicarska 1-1
srijeda, 19. lipnja, Stuttgart: Njemačka - Mađarska 2-0

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Treće kolo:
nedjelja, 23. lipnja, Frankfurt: Švicarska - Njemačka 1-1
nedjelja, 23. lipnja, Stuttgart: Škotska - Mađarska 0-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Skupina B:

Prvo kolo:
subota, 15. lipnja, Berlin: Španjolska - HRVATSKA 3-0
subota, 15. lipnja, Dortmund: Italija - Albanija 2-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Drugo kolo:
srijeda, 19. lipnja, Hamburg: HRVATSKA - Albanija 2-2
četvrtak, 20. lipnja, Gelsenkirchen: Španjolska - Italija 1-0

Treće kolo:
ponedjeljak, 24. lipnja, Leipzig: HRVATSKA - Italija 1-1
ponedjeljak, 24. lipnja, Düsseldorf: Albanija - Španjolska 0-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Skupina C:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Prvo kolo:
nedjelja, 16. lipnja, Gelsenkirchen: Srbija - Engleska 0-1
nedjelja, 16. lipnja, Stuttgart: Slovenija - Danska 1-1

Drugo kolo:
četvrtak, 20. lipnja, Frankfurt: Danska - Engleska 1-1
četvrtak, 20. lipnja, München: Slovenija - Srbija 1-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Treće kolo:
utorak, 25. lipnja, Köln: Engleska - Slovenija 0-0
utorak, 25. lipnja, München: Danska - Srbija 0-0

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Skupina D:

Prvo kolo:
nedjelja, 16. lipnja, Hamburg: Poljska - Nizozemska 1-2
ponedjeljak, 17. lipnja, Düsseldorf: Austrija - Francuska 0-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Drugo kolo:
petak, 21. lipnja, Berlin: Poljska- Austrija 1-3
petak, 21. lipnja, Leipzig: Nizozemska - Francuska 0-0

Treće kolo:
utorak, 25. lipnja, Berlin: Nizozemska - Austrija 2-3
utorak, 25. lipnja, Dortmund: Francuska - Poljska 1-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Skupina E:

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Prvo kolo:
ponedjeljak, 17. lipnja, Frankfurt: Belgija - Slovačka 0-1
ponedjeljak, 17. lipnja, München: Rumunjska - Ukrajina 3-0

Drugo kolo:
petak, 21. lipnja, Düsseldorf: Slovačka - Ukrajina 1-2
subota, 22. lipnja, Köln: Belgija - Rumunjska 2-0

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Treće kolo:
srijeda, 26. lipnja, Frankfurt: Slovačka - Rumunjska 1-1
srijeda, 26. lipnja u Stuttgartu: Ukrajina - Belgija 0-0

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Skupina F:

Prvo kolo:
utorak, 18. lipnja, Dortmund: Turska - Gruzija 3-1
utorak, 18. lipnja, Leipzig: Portugal - Češka 2-1

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Drugo kolo:
subota, 22. lipnja, Dortmund: Turska - Portugal 0-3
subota, 22. lipnja, Hamburg: Gruzija - Češka 1-1

Treće kolo:
srijeda, 26. lipnja, Gelsenkirchen: Gruzija - Portugal 2-0
srijeda, 26. lipnja, Hamburg: Češka - Turska 1-2

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Osmina finala:

subota, 29. lipnja; Berlin: Švicarska - Italija 2-0
subota, 29. lipnja, Dortmund: Njemačka - Danska 2-0
nedjelja, 30. lipnja, Gelsenkirchen: Engleska - Slovačka 2-1
nedjelja, 30. lipnja, Köln: Španjolska - Gruzija 4-1
ponedjeljak, 1. srpnja, Dusseldorf: Francuska - Belgija 1-0
ponedjeljak, 1. srpnja, Frankfurt: Portugal - Slovenija 3-0 (penali, 0-0)
utorak, 2. srpnja, Munchen: Rumunjska - Nizozemska 0-3
utorak, 2. srpnja, Leipzig: Austrija - Turska 1-2

Četvrtfinale:

petak, 5. srpnja, Stuttgart: Njemačka - Španjolska 1-2
petak, 5. srpnja, Hamburg: Portugal - Francuska 3-5 (0-0)
subota, 6. srpnja, Dusseldorf: Švicarska - Engleska 4-6 (1-1)
subota, 6. srpnja, Berlin: Nizozemska - Turska 2-1

Polufinale

utorak, 9. srpnja, Munchen: Španjolska - Francuska 2-1
srijeda, 10. srpnja, Dortmund: Nizozemska - Engleska 1-2

Finale:

nedjelja, 14. srpnja, Berlin: Španjolska - Engleska 2-1

ksw 96
Gledaj uživo 20.7. od 20 sati
VOYO logo