PRVI DOJMOVI /

Ines opisala dramu na kraju utakmice Hrvatske i Škotske: 'Nakon šoka olakšanje...'

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je drugu pobjedu u skupini 1 elitne Lige nacija, u trećem kolu je na maksimirskom stadionu pobijedila Škotsku 2-1 (1-1). Škotska je povela u 32. minuti golom Ryana Christiea, ali je samo tri minute kasnije izjednačio Igor Matanović, što je bio njegov premijerni pogodak u dresu hrvatske reprezentacije. Potpuni preokret se dogodio u 70. minuti kada je Andrej Kramarić zabio za 2-1. Škoti su petoj minuti sudačke nadoknade uspjeli izjednačiti, autogol je zabio Kristijan Jakić, no to je nakon uključivanja VAR-a poništeno zbog zaleđa. S Maksimira se nakon utakmice javila RTL-ova reporterka Ines Goda Forjan, koja je izašla sa stadiona prije nego što je VAR Škotima poništio gol za 2:2. "Velika, velika tuga, šok i razočaranje, jer Hrvatska je imala sve u svojim rukama", rekla je i dodala kad je VAR poništio gol: "Hrvatska je ipak šokantno uspjela stići do svoja tri boda i zadržala je svojih 2:1, tako da nakon šoka olakšanje. Nova tri boda u Ligi nacija su tu." Cijelo javljanje pogledajte u videu.