Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Sport /

Nakon remija s Japanom, slijedi Angola: 'Pošteno smo rekli jedni drugima, zaista je bilo loše'

Hrvatska je u uvodnom susretu svjetskog prvenstva protiv Japana odigrala dosta loše u 29:29 remiju, a sad slijedi Angola. Svi igrači se slažu da nije bilo dobro te da se za Angolu treba mnogo bolje spremiti i bolje ući u utakmicu da se ne bi ponovio još jedan kiks...

VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
Pogledaj još videa