PRVA REAKCIJA / Igor Bišćan objasnio veliki pad u igri Dinama na dalekom gostovanju: 'Zaslužili su barem jedan gol. Previše toga smo im dopustili...'

Nakon što je u prvom susretu na stadionu Maksimir pobijedio s 4-0, Dinamo je u srijedu u uzvratnoj utakmici u Astani slavio s 2-0 golovima Mahira Emrelija (24) i Antonija Marina (89). Napadač Azerbajdžana zatresao je mrežu u drugoj uzastopnoj utakmici nakon gola protiv Istre 1961 u drugom kolu HNL-a, dok se Marin upisao među strijelce nakon što je ušao u igru u 69. minuti. Dinamu sada slijedi 3. pretkolo Lige prvaka i dva ogleda protiv grčkog prvaka AEK-a. Prva utakmica je 8. kolovoza u Ateni, dok je uzvrat 15. kolovoza u Zagrebu. "Modrima" je prolaskom Astane zajamčena najmanje skupina Konferencijske lige. više pogledajte u videu. "U prvom poluvremenu smo mogli postići još koji gol i onda bismo riješili utakmicu. Na kraju su oni imali neke prilike, vjerojatno su zaslužili barem jedan gol. Mi smo ipak počeli osjećati umor od ovog terena, putovanja i pred kraj smo im dopustili previše tih situacija. Na kraju, moram biti zadovoljan s dečkima, profesionalno su odradili i pobijedili smo na nezgodnom gostovanju. Idemo dalje, AEK je sasvim druga priča", rekao je nakon utakmice trener Dinama Igor Bišćan. Više pogledajte u videu.