ODLIČNA UTAKMICA / Dinamo pregazio Kazahstance, Ivanušec zablistao i dobio ovacije Maksimira: 'Sretan sam zbog hat-tricka'

Dinamo je uspješno apsolvirao prvu europsku utakmicu porazivši Astanu 4-0. Igrač utakmice bio je Luka Ivanušec koji je postigao hat-trick, ali za prvi pogodak čekalo se sve do 35. minute kada je pogodak postigao Špikić. U idućih osam minuta još je dva puta mrežu Kazahstanaca tresao Ivanušec, dok je svoj treći pogodak postigao u drugom poluvremenu čime je postavio i konačan rezultat. Svoj komentar dao je i trener Bišćan: ''Bili smo dobri i strpljivi, stiskali smo ih i bili sve opasniji, a kad smo zabili prvi gol onda smo dodali gasa.'' Heroj utakmice rekao je: ''Moglo je biti i više golova, falilo je mirnoće, ali moramo biti zadovoljni sa 4-0. Jako sam sretan zbog hat-tricka, pogotovo jer je prvi u karijeri. Uvijek netko zablista, a danas sam to bio ja, sretan sam zbog sebe i ekipe.'' Travnjak je napustio uz ovacije cijelog stadiona kada ga je izvadio trener Bišćan u sudačkoj nadoknadi. Inače, za Plave je debitirao i Ukrajinac Mihajličenko: ''Mislim da ćemo u njemu dobiti kvalitetnog igrača'', rekao je strateg Plavih.