Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

U Americi se srušio bombarder iz Drugog svjetskog rata: Poginulo 13 osoba

U Americi se srušio bombarder iz Drugog svjetskog rata: Poginulo 13 osoba
Foto: AP Images
5 /10
VOYO logo

Bombarder B-17 je pao oko 10 sati po lokalnom vremenu u zračnoj luci Bradley International u Connecticutu, na sjeveroistoku Sjedinjenih Država, navele su vlasti. Savezna uprava za zrakoplovstvo objavila je da je avion pao dok je pokušavao sletjeti. U njemu je bilo 10 putnika i tri člana posade.

VOYO logo
Pogledaj još galerija