Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

Predsjednica i premijer za istim stolom, dobro raspoloženi: Svojim izborom suptilno je poslala važnu poruku

Predsjednica i premijer za istim stolom, dobro raspoloženi: Svojim izborom suptilno je poslala važnu poruku
Foto: Robert Anic/PIXSELL
7 /10
VOYO logo

U hotelu Westin u ponedjeljak je održan Bajramski svečani prijem u organizaciji muftije akademika Aziza ef. Hasanovića. Tako su se kao uzvanici za istim stolom našli predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović i premijer Andrej Plenković. Prema fotografijama, čini se da je za stolom vladalo dobro raspoloženje te da su sve nesuglasice i prijepore ostavili iza sebe. Izborom elegantne i decentne haljine predsjednica je opet mnoge oduševila, no iza njezinog odabira je i važna poruka – zelenom bojom odala je počast muslimanskoj zajednici povodom njihovog najvećeg blagdana

VOYO logo
Pogledaj još galerija