Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

Bandić 'dela' udarnički: Možete li uopće povjerovati što je sve na štakama obišao nakon izlaska iz bolnice?

Bandić 'dela' udarnički: Možete li uopće povjerovati što je sve na štakama obišao nakon izlaska iz bolnice?
Foto: Matija Habljak/PIXSELL
1 /40
VOYO logo

Nakon udarničkog prvog radnog dana po povratku iz bolnice zagrebački gradonačelnik Milan Bandić nastavlja u istom tonu pohoditi događaje u metropoli. Podsjetimo, jučer se sastao s izviđačima iz Zagrebačkog skautskog zbora, bio na tradicionalnom božićnom susretu ratnih zapovjednika zagrebačkih postrojbi i predstavnika udruga proizašlih iz Domovinskog rata. Otvorio je sanjkalište na Cmroku i besplatno noćno skijanje na Sljemenu, obišao adventska događanja te je večer završio u Call centru u središtu Zagreba javljajući se na telefon Zaklade Ane Rukavine. Podsjetimo, Bandić je prije desetak dana hitno primljen u KBC Zagreb s dijagnozom plućne embolije, do koje je došlo jer mu je krvni ugrušak (tromb) ušao u plućnu arteriju i smanjio dotok kisika u pluća. Tromb je vjerojatno nastao uslijed prijeloma potkoljenice na tri mjesta, zbog čega Bandić već tjednima hoda uz pomoć štaka.

VOYO logo
Pogledaj još galerija