jutro poslije / Mala škola rukometa: Donosimo vam najbolje trenutke Hrvatske pobjede nad Marokom

Hrvatska je u trećem kolu prvog kruga Svjetskog prvenstva u Švedskoj i Poljskoj pobijedila Maroko s 36:24 te na taj način kao drugi u skupini prošli dalje. Kauboji će prenijeti dva boda te prije prvog susreta u nastavku drže treće mjesto iza Danske i Egipta. Hrvatska se opet protiv Maroka mučila na otvaranju utakmice, a alarm za uzbunu se upalio kada su Afrikanci poveli sredinom prvog dijela s čak 9:4 no time-out i pojačan angažman u obrani su stvari vratili na mjesto te su naši rukometaši već do pauze okrenuli rezultat. U nastavku na krilima raspoloženog Luke Cindrića Kauboji obranom i kontrama lome Maroko, a prednost raste do visokih plus 12. Iduća utakmica hrvatske rukometne reprezentacije na rasporedu je u četvrtak u 20.30, a izravan prijenos možete pratiti na RTL-u. Uvodna emisija Vrijeme je za rukomet pratite od 19.45 minuta. Protivnik kaubojima je Danska.