[VIDEO] TRI MINUTE GOLGETERSKE RAPSODIJE: / Pogledajte kako je Ronaldo praktički osvojio naslov prvaka Juventusu

Argentinac ga je savršeno poslužio za njegov 30. gol u sezoni i skok na čelo ljestvice strijelaca koje dijeli s Immobileom

21.7.2020.
8:27

Aktualni branitelj naslova prvaka Italije, Juventus, nadigrao je Lazio u 34. kolu Serie A i stigao je na korak od titule. Juventus je do pobjede od 2:1 stigao golovima Cristiana Ronalda u 51. i 54. minuti, a kasnije je smanjio Ciro Immobile s bijele točke u 81. minuti.

Juventus je tako pobjegao drugoplasiranom Interu na osam bodova i četiri utakmice prije kraja ima titulu praktički u svojim rukama.

JUVENTUS RAZBIO LAZIO U TRI MINUTE I IDE PO NASLOV: /

Ronaldo ostvario nestvaran rekord, možda i za titulu najboljeg ikad

Skok na čelo ljestvice

Portugalski majstor u samo je tri minute praktički osigurao naslov prvaka Juventusu. Najprije je u 51. minuti sam izborio jedanaesterac (pogodio je braniča u ruku), a zatim i pogodio s bijele točke za vodstvo. Onako, u svom stilu, superprecizno u sam kut. Njegov prvi pogodak pogledajte OVDJE.

No tek je to bilo pola posla jer je nakon tri minute ponovo zabio. Zajedno s Dybalom istrčao je kontru, a Argentinac ga je savršen poslužio za njegov 30. gol u sezoni i skok na čelo ljestvice strijelaca koje dijeli s Immobileom. Ronaldov drugi pogodak pogledajte OVDJE.