TALIJANI SASULI PALJBU PO RONALDU: / Pogledajte što je Portugalac napravio u posljednjoj utakmici, ovo je tragikomično

Parma je povela iz tog slobodnog udarca u 25. minuti, no Juventus je uspio preokrenuti do kraja utakmice

22.4.2021.
11:23

Aktualni talijanski prvak Juventus uspio je u srijedu preokretom sa 3-1 (1-1) na svom terenu nadigrati Parmu i zadržati treće mjesto na ljestvici Serije A.

Gosti su poveli kada je Brugman u 25. minuti iz slobodnog udarca svladao Buffona, no Alex Sandro je uspio kreirati preokret golovima na kraju prvog i početkom drugog poluvremena, odnosno u 43. i 47. minuti. Pobjedu Juventusa potvrdio je De Ligt glavom nakon kornera u 68. minuti.

Komična reakcija

Nakon utakmice na žestokom udaru kritika našla se najveća zvijezda u momčadi Juventusa, portugalski napadač Cristiano Ronaldo zbog načina na koji je reagirao u trenutkukada je Parma povela 1:0.

Ronaldo je bio u živom zidu kada je Brugman pucao iz slobodnjaka, no on nije poput svojih suigrača skočio kako bi pokušavao zaustaviti loptu, već je ostao stajati, rukama pokrio glavu i ispružio nogu.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Cristiano Ronaldo

Trener Juventusa Andrea Pirlo nakon utakmice je rekao da će u budućnosti dobro razmisliti hoće li i dalje koristiti Ronalda u živom zidu.