NIJE MU BILO SVEJEDNO / Pogledajte Brozovićevu reakciju kada ga je trener zamijenio protiv Reala, iako je bio jedan od najboljih na terenu

Beozović je izašao iz igre u 60. minuti

8.12.2021.
10:42

Nogometaši Intera borili su se u utorak na gostovanju u Madridu s Realom za prvo mjesto na ljestvici.

KAPETAN MODRIĆ SLAVIO U DERBIJU /

'Kraljevi' golčinama srušili Inter u Madridu i osvojili prvo mjesto, Atletico prošao dalje, Milan ispao iz Europe

Talijanskom prvaku je trebala pobjeda za skok na tron, no već od 17. minute Inter je bio u minusu. Sjajno je, tada, s petnaestak metara suparničku mrežu naciljao Toni Kroos. Bio je to, ujedno, tisućiti pogodak Reala u povijesti Kupa prvaka / Lige prvaka.

Kao i u prvom međusobnom susretu na San Siru, Inter nije igrao loše i imao je brojne prilike, ali su sve ostale neiskorištene. Potom je u 64. minuti pocrvenio gostujući igrač Barrella, a konačnih 2-0 postavio je Marco Asensio u 79. minuti.

U redovima Intera cijelu je utakmicu odigrao Ivan Perišić, dok je nakon sat vremena igru napustio Marcelo Brozović, koji je do tada bio jedan od najboljiih igrača na terenu.

Interov trener Simone Inzaghi odlučio je u 60. minuti promijeniti čak tri igrača. Uz Brozovića, iz igre su izašli Džeko i Calhanoglu.

'Broz' je kada je napuštao igru bio vidno razočaran i mrmljao je dok je izlazio s terena. Ne zna se što je govorio, ali sumnjamo da su to bile neke lijepe riječi.