RONALDO U PROBLEMIMA: / Portugalcu zbog nepromišljenog poteza prijeti dvogodišnja suspenzija?

Već je dobro poznato da Portugalac mrzi kada prije kraja utakmice mora napustiti travnjak

11.11.2019.
15:33
Profimedia, Massimo Paolone / LaPresse

Juventus je u srijedu golom Douglasa Coste u 93. minuti slavio protiv Lokomotiva s 2:1 i osigurao plasman u osminu finala, a CristianoRonaldo je na terenu bio do 55. minute, kada je umjesto njega u igru ušao Paolo Dybala.

CRISTIANU SU JUČER NAPRAVILI DVIJE STVARI KOJE NAJVIŠE MRZI: /

Jednu je nekako 'progutao', a onda je potpuno izgubio živce

Već je dobro poznato da Portugalac mrzi kada prije kraja utakmice mora napustiti travnjak, a tom prilikom ga je trener Stare dame Maurizio Sarri odlučio izvaditi iz igre 35 minuta prije posljednjeg sučevog zvižduka. Ronaldo je ljutito reagirao, nije pozdravio trenera i druge igrače te odmah nakon zamjene napustio stadion.

Jako se razljutio

“Bio sam već nervozan zbog toga na poluvremenu. Kasnije, kad sam vidio kakvi su njegovi pokreti bili tijekom jednog sprinta, nije mi se to nimalo svidjelo. Izvadio sam ga iz igre jer me bilo strah da se ne ozlijedi”, rekao je Sarri nakon utakmice.

A sada se poznato kako je Ronaldo mogao biti u dodatnim problemima.