LUKA IH NIJE ODUŠEVIO / Modriću se ovo neće svidjeti, evo što je Marca napisala o njegovoj igri u El Clasicu

Modrić je u el Clasicu imao punu minutažu

24.10.2021.
18:28

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na gostovanju Barcelonu 2:1 u prvom El Clasicu ove sezone.

REAL MADRID U VELIKOM DERBIJU SRUŠIO BARCU /

Alaba i Lucas Vazquez donijeli pobjedu 'Kraljevima' na Camp Nou, Modrić ispisao povijest El Clasica

Real je poveo pogotkom Davida Alabe u 32. minuti, na 2:0 je povisio Lucas Vazquez u šestoj minuti sudačke nadoknade, a utješni gol za Barcu postigao je Sergio Aguero u 97. minuti.

Cijelu utakmicu za Real Madrid odigrao je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić, a madridski list Marca nije baš bila oduševljena njegovom predstavom.

"Baš poput Kroosa, zauzdao ga je pritisak igrača Barce. Kako je vrijeme prolazilo i Real se dizao, bio je bolji, ali manje od očekivanog. Dobro je asistirao Benzemi, ali on nije uspio postići gol", napisala je Marca.

Modrić je nastupom u ovoj utakmici postao najstariji nogometaš u ovome stoljeću koji jebio u početnoj momčadi u El Clasicu. Uz to, Modriću je ovo bio i 400. nastup za Real Madrid.