HRVATSKI MAESTRO / Modrić ispisao povijest El Clasica, zbog ovoga mu se divi cijeli svijet

Luka Modrić započeo je utakmicu od prve minute i time postao najstariji nogometaš u ovome stoljeću koji je krenuo u prvih 11

24.10.2021.
17:27

Na Camp Nou se trenutačno igra prvi El Clasico ove sezone, a rezultat nakon prvoga poluvremena je 1:0 za Real Madrid.

Kapetan hrvatske nogomete reprezentacije, Luka Modrić (36), započeo je utakmicu od prve minute i time je postao najstariji nogometaš u ovome stoljeću koji je krenuo u prvih 11. Uz to, Modriću je ovo i 400. nastup za Real Madrid.

REAL MADRID U VELIKOM DERBIJU SRUŠIO BARCU /

Alaba i Lucas Vazquez donijeli pobjedu 'Kraljevima' na Camp Nou, Modrić ispisao povijest El Clasica

No, povijest je ispisana i s druge strane terena. Barcelonin Gavi je najmlađi starter El Clasicu u posljednjih 80 godina sa 17 godina i 80 dana. Mlađi od njega bili su samo Alfonso Albéniz (1902. godine), Armando Giralt (1902.), René Petit (1916.), José Bayo (1936.) i Vicente Martínez (1941.).