SVE OBJASNIO / Ancelotti zbog Modrića razočarao mladog superstara: 'Ako ne razumije, nema veze'

Nakon utakmice trener Reala Carlo Ancelotti ishvalio je našeg Luku, ali i otkrio da mu je njegov pogodak pokvario planove s mladim superstarom Ardom Gulerom, koji je trebao ući u završnici

26.2.2024.
8:57

Real je u nedjelju pobijedio Sevillu 1:0, a pogodak vrijedan tri boda zabio je Luka Modrić u 81. minuti. Modrić je susret počeo na klupi i u igru ušao u 75. minuti, a šest minuta kasnije udarcem s 18 metara majstorski zabio gol koji je odlučio utakmicu.

VRUĆA TEMA /

Ancelotti o Modrićevoj budućnosti u Realu: 'Cijeli svijet to misli, a on ne'

Bio je to Modrićev drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u 4-1 pobjedi protiv Villarreala.

Na press konferenciji nakon utakmice trener Reala Carlo Ancelotti ishvalio je našeg Luku, ali i otkrio da mu je njegov pogodak pokvario planove s mladim superstarom Ardom Gulerom, koji je trebao ući u završnici, no ipak na kraju nije nastupio.

"Imao sam plan s Ardom prije Modrićevog gola, ali sam se predomislio. Arda to razumije vrlo dobro, naravo... A i ako ne razumije, ništa se neće dogoditi", poručio je Ancelotti.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.