HVALOSPJEVI / Modrić zadivio Španjolce: 'Koji udarac, još je jednom pokazao kakav može biti'

Modrić je susret počeo na klupi i u igru ušao u 75. minuti, a šest minuta kasnije udarcem s 18 metara majstorski zabio gol koji je odlučio utakmicu

26.2.2024.
7:04

Real Madrid je pobijedio Sevillu 1:0, a pogodak vrijedan tri boda zabio je Luka Modrić u 81. minuti.

'SVI PRIČAJU DA SMO STARI' /

Modrić: 'Kako sam zabio gol? Tako što svaki dan treniram. Ramos je moj brat'

Modrić je susret počeo na klupi i u igru ušao u 75. minuti, a šest minuta kasnije udarcem s 18 metara majstorski zabio gol koji je odlučio utakmicu. Bio je to njegov drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u 4-1 pobjedi protiv Villarreala.

Nakon utakmice španjolska Marca ishvalila je njegov nastup.

"Ušao je umjesto Nacha i to se pokazalo odlučujućim. Kakav je to bio njegov udarac! Pogodak koji može biti vrijedan Lige i iako mu ova sezona nije laka, još jednom je pokazao da i može biti vrlo važan.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvije utakmice protiv Rumunjske može napraviti veliki korak prema prvom mjestu. Dvoboje 28. veljače i 3. ožujka pratite na Voyo.