Legice zauzele Sunčanu ulicu: Zbog popularnog festivala središte Osijeka vrvjelo ljepoticama
Sunčana ulica u Osijeku tijekom petka i subote ponovno postaje nezaobilazno mjesto okupljanja ljubitelja craft piva, dobre glazbe i odlične atmosfere. Još jedno izdanje popularnog Craft Beer Festivala privuklo je brojne posjetitelje koji su jučer ispunili centar grada do posljednjeg mjesta.
Na festival su stigli mali pivari iz različitih krajeva Hrvatske i regije kako bi predstavili svoje najpoznatije, ali i nove pivske pripravke od hmelja, a posjetitelji su imali priliku kušati razne stilove craft piva i pronaći svog favorita.
Već prve večeri Sunčana ulica bila je prepuna raspoloženih pivopija, a odlična atmosfera potrajala je do kasno u noć. Posebnu pažnju privukle su brojne legice koje su okupirale središte Osijeka i svojim outfitima dodatno podigle atmosferu festivala.
U našoj galeriji pogledajte tko je sve uživao na Craft Beer Festivalu u Osijeku.
Galeriju s Craft Beer Festivala u Osijeku donosi SiB.net.hr