NAKON VELIKE POBJEDE / Teklić: 'Na poluvremenu smo vidjeli da možemo igrati s moćnom Rijekom'

U susretu 34. kola SuperSport HNL-a Varaždin je pred 1.600 gledatelja pobijedio Rijeku sa 2-0 osvojivši važna tri boda u borbi za plasman u Europu. Golove za pobjedu domaćina zabili su Niko Domjanić (47) i Tonio Teklić (58). Varaždinci su se ovom pobjedom približili na samo bod zaostatka Osijeku koji se nalazi na četvrtom mjestu, posljednjem koje garantira igranje u pretkolima UEFA-ine Konferencijske lige iduće sezone. Isti broj bodova kao Varaždin ima Istra 1961. Strijelac drugog gola Tonio Teklić u razgovoru za RTL se nakon utakmice osvrnuo na veliku pobjedu. "Prvo poluvrijeme je bilo siromašno, na poluvremenu smo malo komentirali to prvo poluvrijeme, vidjeli smo da možemo igrati s moćnom Rijekom koja je u drugu polusezonu izvršno ušla i imaju na kraju krajeva najviše osvojenih bodova u drugoj polusezoni". Ostatak razgovora pogledajte u prilogu u nastavku.