OBRIŠI SUZE MALA MOJA / Ronaldo pobjegao s terena pa se potpuno slomio: Nikad ovako nije plakao, drhtao je od bola; Pogledajte dramatičnu snimku

Ronaldo se slomio nakon ispadanja sa SP-a od Maroka

10.12.2022.
18:36

Nogometaši Maroka postali su prva reprezentacija s afričkog kontinenta koja se probila u polufinale Svjetskog prvenstva, što su učinili pobjedom od 1-0 (1-0) u subotnjem četvrtfinalnom dvoboju s Portugalom.

ČUDO U KATARU /

Senzacionalni Maroko u polufinalu: Kakvo je ovo ludilo, pa nisu primili Marokanci još ni gol; Oni su najveća priča SP-a

Ronaldo izjednačio rekord

Pobjednik utakmice odigrane pred 44.198 gledatelja na stadionu Al Thumama u Dohi odlučen je u 42. minuti, kad je na ubačaj Attiat-Allaha loptu u mrežu glavom poslao najbolji marokanski napadač Youssef En-Nesyri, a posao mu je olakšao portugalski vratar Diego Costa koji je izašao sa crte i zakasnio u pokušaju izbijanja lopte.

Cristiano Ronaldo ulaskom u igru u 51. minuti četvrtfinalnog susreta na Svjetskom prvenstvu protiv Maroka u Dohi izjednačio je svjetski rekord po broju nastupa za neku nacionalnu momčad.

Završio u suzama

Ronaldu je to 196. nastup za Portugal čime se izjednačio na vrhu ljestvice svih vremena s Kuvajćaninom Baderom al-Mutawom.

Sa 118 postignutih pogodaka Ronaldo je i igrač s najviše postignutih pogodaka u reprezentativnom dresu. No, utakmicu je CR 7 završio u suzama.