DOBRO SU KRENULE, ALI... / Rukometašice Lokomotive porazom otvorile natjecanje u EHF Europskoj ligi

Najbolje u redovima njemačke momčadi bile su Reichert i Pichelmeier koje su zabile po sedam pogodaka, a u domaćoj momčadi istaknula se Dramac sa pet pogodaka, te Prkačin i Malec sa po četiri pogotka.

6.1.2024.
18:23
Slavko Midzor/PIXSELL

Rukometašice Lokomotive upisale su poraz u prvoj utakmici skupine B EHF Europske lige. U Sutinska vrela stigla je momčad njemačkog Thuringera, koja je prije susreta slovila za velike favorite, ali u početku to nije djelovalo tako.

SVJETSKI KUP, SKIJANJE /

Ljutić i Zubčić nakon prvih vožnji veleslaloma izvan najboljih 10

Uraganski 3-0 početak Lokosica šokirao je gostujuće igračice, a sastav Zagrepčanki do 20. minute konstantno je bio u vodstvu. Ipak, igračice Thuringera tada su napravile 4-0 seriju i vodstvo Lokomotive od 12-9 promijenile u 12-13. No, na poluvrijeme se otišlo s 13-13 jer su domaće rukometašice nakon 10 minuta igre ipak uspjele postići pogodak.

Ni u drugom dijelu nije to izgledalo loše, ali dvije ''crne rupe'' Lokosica iskoristile su igračice Thuringera dvjema serijama od 5-0 i 4-0, te tako slavile sa uvjerljivih 21-28.

Najbolje u redovima njemačke momčadi bile su Reichert Pichelmeier koje su zabile po sedam pogodaka, a u domaćoj momčadi istaknula se Dramac sa pet pogodaka, te Prkačin Malec sa po četiri pogotka.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO