LAGANA POBJEDA / Hrvatska rasturila rukometne liliputance u posljednjoj utakmici prije SP-a: Predvodio nas je briljantni Kuzmanović

Kauboji su uvjerljivo svladali Izrael u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči SP-a

8.1.2023.
19:23
Sasa Miljevic/PIXSELL

Hrvatska je uvjerljivo svladala Izrael na posljednjoj pripremnoj utakmici uoči SP-a. Na Croatian Cupu Kauboji su slavili 38:23 protiv Izraela.

NISU IMALI ŠANSE /

Manchester City pregazio katastrofalni Chelsea i našeg Kovačića: Svladali su ih drugi put u tjedan dana

Kauboje je predvodio Ivan Martinović s osam golova, a sjajni su bili i Cindrić sa šest te Karačić s pet golova. Fantastičan je na vratima bio Krstanović koji je skupio 14 obrana.

Hrvatski rukometaši će na SP-u koji se igra u Poljskoj i Švedskoj nastupati u skupini protiv Egipta, SAD-a i Maroka, a sve utakmice Mundijala moći ćete pratiti i ovog siječnja isključivo uz program RTL-a.

Uživo, Croatia Cup

Hrvatska - Izrael (38:23)

----------

Kraj! Hrvatska je upisala laganu pobjedu 38:23

30' - Glavaš zabija za 37:23

28' - Izraelci su zabili iz sedmerca

26' - Glavaš sada zabija na prazna vrata

25' - 35:22, ponovno Cindrić

24' - Kuzmanović opet brani, Glavaš zabija za 34:21

24' - Izraelci su smanjili na 32:21, a Šipić uzvraća za 33:21

23' - Evo najveće hrvatske prednosti, Klarica je zabio za 32:20

21' - Cindrić pogađa za 31:20

20' - I opet! Kakav majstor je Kuzma!

20' - Opet brani sjajni Kuzmanović pa nema mu ravnog

20' - 30:19 za Kauboje

19' - Šipić je krasno zabio svoj treći pogodak na susretu

18' - Natzia je zaradio isključenje

15' - Cohen je zabio sedmerac, Šarac pogađa s druge strane

14' - Karačić je precizan iz sedmerca

13' - Uspjeli su Izraelci smanjiti na manje od deset razlike

9' - Karačić je pogriješio, ali Izraelci nisu zabili

7' - Lijepa akcija Izraela i Kuzmanović fantastično brani zicer! Šipić s druge strane zabija za 24:13

6' - Sedmerac sada za Izrael, 23:13

5'' - Peso je zaradio drugo isključenje

4' - Izraelci nemaju nikakva rješenja za naš napad

3' - Novi sedmerac za Hrvatsku, precizan je Martinović

2' - Ponovno krasno brani Kuzmanović, igra sjajnu utakmicu

1' - Lijep početak naših i pogodak za 21:10, Cohen zabija za 21:11

1' - Počelo je drugo poluvrijeme posljednje pripremne utakmice Hrvatske uoči Svjetskog prvenstva

Kraj prvog poluvemena; Hrvatska uvjerljivo vodi 20:10 protiv nemoćnog Izraela.

30' - Pasivan napad Kauboja, Cindrić krasno proigrava Šipića i to je okruglih 20:10

29' - Novo isključenje za Izraelce i sedmerac za Hrvatsku. Sa sedam metara je precizan Martinović, 19:9

28' - Opet Cindrić, krasno je pogodio za 18:8, Mosindi s druge strane zabija za 18:9

27' - Cindrić zabio za 17:8

26' - Isključen je Jelinić zbog starta na pucačku ruku

24' - Još jedan pogodak Šebetića, 16:8

24' - Glavaš je sjajno reagirao u obrani, Šebetić zabija za 15:8

23' - Krasan sada pogodak Cohena, Srna odmah uzvraća

21' - Obrana iz prostora, sedmerac za Izrael, Kuzmanović sjajno brani!

20' - Srna se digao i krasno pogodio za 13:7

18' - Slavić sjajno brani

18' - Peso je zaradio dvije minute kazne, Martinović precizan sa sedam metara

17' - Cindrić zabija svoj prvi pogodak večeras, s druge strane uzvraćaju Izraelci, 11:7

16' - Razbranio se izraleski vratar, ali njegovi suigrači su neporezni i ništa od pogotka

14' - Lijepa dionica Hrvatske, Musa zabija za 10:5

11' - Mihić pogađa za 8:4

10' - Cohen je precizan za Izrael, 7:4

10' - Martinović je pogodio za 7:3

9' - Izraelci su zabili za 5:3, a Musa je s druge strane lijepo pogodio za 6:3

7' - Karačićev pokušaj brani izraelski vratar, ali onda trenutak kasnije zabija za 5:2

6' - Izraelci su smanjili na 3:2, a onda je Hrvatska uzvratila brzim centrom i Kraljević zabija za 4:2

5' - Martinović je realizirao sedmerac

5' - Nezgodan sada start na Kraljeviću. Nije bilo namjere, ali je hrvatski rukometaš ružno pao... Izravan crveni karton za Izraelca

4' - Slavić je upisao krasnu obranu, s druge strane je Kraljević zabio za 2:1

3' - Sada je Karačić pucao sedmerac za Hrvatsku, ali brani mu vratar

2' - Sjajna obrana Kuzmanovića! Krasno je obranio sedmerac izraelskom rukometašu

2' - Musa je zaradio dvije minute kazne

2' - Martinović krasno zabija za 1:1

1' - Cohen zabija prvi pogodak susreta, Izrael vodi 1:0

1' - Počeo je posljednji pripremni susret hrvatske rukometne reprezentacije! Sretno Kaubojima!

----------

Hrvatska rukometna reprezentacija će večeras od 20.15 igrati posljednju utakmicu na Croatia Cupu u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo protiv reprezentacije Izraela.

Susret možete pratiti isključivo na RTL 2, a bit će zanimljivo vidjeti mogu li Kauboji opet postići 40 golova, kao u ranijim prijateljskim utakmicama protiv Italije i Makedonije.

Za pet dana - ono 'pravo'

Već za pet dana, Duvnjaka i društvo očekuje najvažnija utakmica grupne faze Mundijala, na samom otvaranju nas u petak čeka opasni Egipat.

Prema kladionicama, glavni favorit za osvajanje SP- a je Danska, kojoj bi to bio treći naslov Svjetskih prvaka u povijesti. Odmah poslije Danaca, dolazi Francuska na drugo mjesto. Hrvatska je tek sedma sa samo 3,8 posto šanse za osvajanje zlata.