NEZASUTAVLJIV / Vjerovali ili ne, Cristiano Ronaldo je najbolji strijelac na svijetu od početka ove godine

Treba istaknuti i kako Ronaldo neće biti u konkurenciji za Zlatnu kopačku koja se dodjeljuje u ligama pod okriljem UEFA-e...

17.10.2023.
12:26

U susretu osmog kola kvalifikacija za EURO 2024. Portugal je u Zenici deklasirao Bosnu i Hercegovinu s 5-0 upisavši i osmu pobjedu u skupini uz razliku pogodaka 32-2.

'LUDA' NOĆ /

Cristiano Ronaldo objavio fotografije iz Zenice, oduševio fanove i skupio milijune lajkova

Gosti su sav posao obavili već u prvom poluvremenu postigavši svih pet golova. Prva dva gola zabio je Cristiano Ronaldo (5-11m, 21), a među strijelce su se upisali i BrunoFernandes (25), Joao Cancelo (32) i Joao Felix (43).

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Upravo je na poluvremenu utakmice, poznati B/R Football objavio frapantan podatak koji pokazuje da je dugovječni Portugalac tim golovima prestigao Erlinga Haalanda na listi strijelaca u ovoj kalendarskoj godini.

Bizarno zvuči da najbolji strijelac kalendarske godine neće biti na popisu za osvajača Zlatne lopte, nije čak ni među prvih 30 kandidata.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.