'LUDA' NOĆ / Cristiano Ronaldo objavio fotografije iz Zenice, oduševio fanove i skupio milijune lajkova

Ronaldo je u uvjerljivoj pobjedi Portugala zabio prva dva gola

17.10.2023.
11:10
Armin Durgut/PIXSELL

U susretu osmog kola kvalifikacija za EURO 2024. Portugal je u Zenici deklasirao Bosnu i Hercegovinu sa 5-0 upisavši i osmu pobjedu u skupini uz razliku pogodaka 32-2.

BOSNO MOJA /

Ronaldo izazvao delirij u Zenici: Dočekali ga poput Boga, a 'svevišnji' je pozirao i s rajom

Jednom komentatoru toliko je bilo prisjelo prenositi potop svoje nacionalne vrste da je na BHT-u usred prijenosa, na samom početku prvog dijela, zamolio gledatelje da promijene kanal i gledaju nešto drugo

Gosti su sav posao obavili već u prvom poluvremenu postigavši svih pet golova. Prva dva gola zabio je Cristiano Ronaldo (5-11m, 21), a među strijelce su se upisali i Bruno Fernandes (25), Joao Cancelo (32) i Joao Felix (43).

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Osim uvjerljive portugalske pobjede, susret je obilježio i incident u 39. minuti kada je jedan od domaćih navijača preskočio ogradu i potrčao prema Cristianu Ronaldu, čak ga je uspio zgrabiti za dres, no osiguranje ga je ubrzo odvelo sa stadiona.

Ronaldo se nakon utakmice oglasio na Instagramu, objavio nekoliko fotografija s utakmice i napisao:  "Još jedna pobjeda i dobra igra cijele ekipe! Prvo mjesto u grupi osigurano! I dalje idemo jako."

Ova objava u manje od 12 sati skupila je skoro četiri milijuna lajkova.