REBIĆ ODUŠEVIO ITALIJU: / Svi živi pričaju o mangupu iz Vinjana Donjih; 'Završio mu je karijeru. To je nešto najljepše što sam vidio ove godine'

Rebić je zapečatio sudbinu Stare dame

8.7.2020.
5:59

Još će se dugo pamtiti veličanstveni preokret Milana na svom terenu protiv Juventusa i pobjedu 4:2. Iako od samog početka nije igrao senzacionalnu utakmicu, velike zasluge moraju mu se pripisati za krajnji ishod dvoboja...

[FOTO] MISLILI STE MENE ZAUSTAVITI, BAŠ STE LUDI?! Rebić je pokazao klasu; Prizori za pamćenje

Zapečatio sudbinu Stare dame

Hrvatski reprezentativac u 67. minuti je primio loptu na polovici Juventusa, zagradio se i zadržao ju, na njemu je bio prekršaj, ali pustio je to sudac jer je njegov suigrač Leao stigao do te lopte, krenuo prema golu i na kraju zabio.

Prije nego što je napustio igru, Rebić je zapečatio sudbinu Stare dame. U 80. minuti zabio je nakon pogreške obrane Juventusa i asistencije Bonaventure koji ga je pronašao u sredini. Bio je to 14. Rebićev gol u sezoni.

'Ante Rebić izveo je Ronaldovski potez i završio karijeru Cuadradu'

Stoga, nije ni čudno da, nakon takve jedne predstave, navijači na društvenim mrežama hvale prezentaciju Vatrenog iz Vinjana Donjih.

"Ante Rebić izveo je Ronaldovski potez i završio karijeru Cuadrada. To je nešto najljepše što sam vidio u čitavoj godini", napisali su navijači na društvenim mrežama.

Drugi je dodao:

"Aww, abrakadabra Ante Rebić".

Neki su ga prozvali i Donom...

Kad je riječ o hrvatskim reprezentativnim napadačima, jedna je činjenica...

"Ante Rebić i Kramarić su u kolosalnoj formi".

"Milan je bio iznimno dobar, posebno nakon odmora. Ante Rebić je junak momčadi".

"Ante Rebić je tako dobar čovječe. Milan je osigurao Europu".

Čudesni preokret Milana

Čudesnim preokretom nogometaši Milana pobijedili su Juventus sa 4:2 u susretu 31. kola talijanskog prvenstva uz novi pogodak hrvatskog reprezentativca Ante Rebića.

"Rossoneri" su u svega pet minuta zabili tri gola okrenuvši rezultat 0:2 u vodstvo 3:2, a do kraja susreta preko Rebića zabili i četvrti pogodak za drugu uzastopnu pobjedu, te šesti susret bez poraza u nizu. Rebiću je to bio 14. pogodak sezone.