[FOTO, VIDEO] JUVENTUS - ATALANTA 1:1: / Ronaldo promašio penal; Pierluigi Gollini obranio velikom Portugalcu i bacio ga u očaj

Cristiano Ronaldo nije realizirao kazneni udarac

16.12.2020.
20:53

U susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su u Torinu odigrali 1:1 uz promašeni jedanaesterac CristianaRonalda.

[VIDEO] MORATA I RONALDO USPJELI SU UPROPASTITI OVU SITUACIJU ZA GOL: /

Španjolac se izblamirao kao nikad, Ronaldo gledao u nevjerici

Juve poveo u 20.

Atalanta je u Torino doputovala uzdrmana sukobom trenera Gian Piera Gasperinija i kapetana Papua Gomeza, te oslabljena neigranjem ozlijeđenih Josipa Iličića, Maria Pašalića, Mattie Caldare i Cristiana Piccinija, no "La Dea" je uspjela osvojiti bod kod prvaka.

Juventus je poveo u 29. minuti sjajnim golom Federica Chiese sa 20-tak metara. No, gosti su u nastavku uspjeli izjednačiti, a jednako lijep pogodak i to gotovo sa istog mjesta zabio je Remo Freuler u 57. minuti.

Pierluigi Gollini obranio penal Ronaldu

Domaćin je samo tri minute kasnije mogao do novog vodstva, no Cristiano Ronaldo nije realizirao kazneni udarac. Njegovu namjeru pročitao je Pierluigi Gollini. OVDJE pogledajte taj trenutak.

Juve je fantastičnu priliku imao i u 62. minuti, no Gollini je zaustavio i Moratin udarac.

Večeras je na rasporedu još šet susreta, a najviše pažnje izaziva dvoboj Intera i Napolija.

REZULTATI: U srijedu: Juventus - Atalanta 1-1 (Chiesa 29 / Freuler 57) Večeras: Fiorentina - Sassuolo Genoa - Milan Inter - Napoli Parma - Cagliari Spezia - Bologna Verona - Sampdoria

U utorak: Udinese - Crotone 0-0 Benevento - Lazio 1-1 (Schiattarella 45 / Immobile 25)

U četvrtak: Roma - Torino