VELIKI OBRAČUN U KUPU: / Juve srušio Milan i izborio polufinale, Mandžo promašio nemoguće

Nogometaši Juventusa izborili su polufinale talijanskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu slavili protiv Milana 2:1.

25.1.2017.
22:45
Screenshot

Momčadi Maxa Allegrija bilo je dovoljna samo 21. minuta da u mrežu Gianluigija Donnarumme pospreme dva gola.

Paulo Dybala već je u desetoj minuti snažnim udarcem s vrha 16-erca zabio za vodstvo. Miralem Pjanić je povisio iz sjajno izvedenog slobodnog udarca.

U prvom poluvremenu vrijedno je još spomenuti da je Juraj Kučka u 36. minuti zbog udaranja laktom Marija Mandžukića zaradio žuti karton.

Samo 60 sekundi kasnije Locatelli je isključen jer je zaradio drugi žuti zbog udaranja Dybale.

Hrvastki reprezentativac Mario Mandžukić bio je u dobroj prilici u 60. minuti, ali njegov udarac glavom s pet metara završio je pored gola.

Juventus je mogao povećati rezultat kada je Mandžukić lijepo uposlio Khediru u 76. minuti. Nijemac je s lijeve strane tukao po golu, ali mu je na putu stajao suigrač Alex Sandro od kojeg se odbila lopta.

Pjanić je opak bio u prilici u 82. minuti kada je iz volje lijepo tukao, no vratar Milana dobro je ragirao.

Mandžukić je u trećoj minuti sudačke nadoknade krenu u solo prodor, pao je u 16-ercu, međutim sudac nije pokazao na bijelu točku.

Rezultat se nije mijenjao. Juventus je slavio i izborio polufinalni ogled s Napolijem.

Mario Pašalić zaigrao je,inače, u dresu Milana od 64. minute dok Marko Pjaca, s druge strane, ovaj put nije ulazio s klupe.

Juventus lovi treći uzastopni Kup, što nije uspjelo nijednoj momčadi, a u polufinalu idu na Napoli koji je u utorak izbacio Fiorentinu s 1-0. Sljedećeg tjedna igraju Inter - Lazio i Roma - Cesena.