VATRENI OSTALI BEZ NEZAMJENJIVOG ČOVJEKA: / Napustio je travnjak u velikim bolovima, a ključan je igrač kluba i reprezentacije

Bio je Dalićev standardni prvotimac, a jako je bitan i u igri škotskog kluba

21.2.2020.
10:37

Braga je u Glasgowu u prvoj utakmici drugog kruga Europske lige vodila 2:0 protiv Rangersa, no domaćin je velikim preokretomi upisao pobjedu 3:2.

Portugalci su poveli u 11. minuti fantastičnim golom Fransergia, a korak bliže pobjedi stigli su u 59. minuti kada je Abel Ruiz zabio za 2:0. Međutim, Rangers je furioznom završnicom okrenuo rezultat. Dva gola zabio je Hagi (67', 82)', a jednog Ayodelea-Ariba (75'). Borna Barišić je igrao za Rangers do 73. minute, a Nikola Katić cijeli susret.

POJAVILA SE SLIKA MESSIJA U DRESU HRVATSKE KOJA JE NALJUTILA NAVIJAČE: /

Zbog jedne su stvari svi poludjeli

Dobio jak udarac

Barišić je teren napustio zbog ozljede nakon što je dobio jak udarac u bubrege.

Jako su to loše vijesti za Zlatka Dalića i hrvatsku nogometnu reprezentaciju jer se Barišić pokazao kao jako dobro rješenje za uvijek kritičnu poziciju lijevog bočnog.

Bio je Dalićev standardni prvotimac, a jako je bitan i u igri škotskog kluba. Ove je sezone asistirao za čak 14 pogodaka i njegov će se, nadajmo se, kratak, izostanak itekako osjetiti.