VATRENI OKRŠAJ U TORINU: / Subašić je jednom obranio Mandžukiću, ali drugi put nije mogao

U Torinu uzvratnu polufinalnu utakmicu igraju Juventus i Monaco, a domaćin ima dva gola prednosti iz prvog dvoboja. Torinezi su u 33. minuti poveli 1:0, a gol je zabio Mario Mandžukić.

9.5.2017.
21:23

Danijel Subašić, vratar Monaca i hrvatske reprezentacije, bio je nemoćan u toj situaciji protiv kolege iz momčadi Vatrenih. Mandžukić je zabio glavom na asistenciju Danija Alvesa.

MANDŽUKIĆ I ALVES ODVELI JUVENTUS U FINALE: /

Sjajni Subašić i hrabri Monaco nisu imali šanse protiv Stare dame

Osam minuta ranije, Subašić je spasio Monacovu mrežu, kad je Mandžo imao stopostotnu priliku u situaciji "jedna na jedan".

Sjajno je tad reagirao i nakratko odgodio Mandžukićevu realizaciju. No, sad je Juventus napravio još jedan korak prema finalu. Pogotovo nakon što je Dani Alves u 45. minuti povisio na 2:0.