DRAMATIČNA UTAKMICA /

Utakmica s puno tenzija na Šubićevcu: Domaćini svladali Lokomotivu kojoj je poništen gol u 100. minuti

Na ljestvici vodi Dinamo sa šest bodova, dok je Šibenik drugi sa četiri boda

29.7.2022.
21:42
Hrvoje Jelavic/PIXSELL

U prvom susretu trećeg kola Prve HNL Šibenik je na stadionu Šubićevac pobijedio Lokomotivu sa 2-1 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone. Bila je to dramatična utakmica u kojoj je Šibenik vodio 2-0, Lokomotiva je smanjila, a potom u devetoj minuti nadoknade izjednačila. Međutim, pogodak je poništen nakon "asistencije" VAR-a.

POSVE NEOČEKIVANIH TOP 10 /

Ovo su najpopularniji Instagrameri u HNL-u: Livaje nema na listi, vratari dominiraju, a jedan povratnik je na vrhu

Šibenik je sezonu otvorio domaćim porazom od Rijeke (0-1), a potom je remizirao kod Gorice (0-0), dok je Lokomotiva u prvom kolu tek u samoj završnici izgubila od Dinama, a potom porazila Osijek. Domaćin je poveo u 38. minuti golom Duje Čopa nakon ubačaja iz auta. Mina je ubacio rukom u kazneni prostor, Mislav Matić je prenio loptu, a Čop zabio za 1-0. U 74. minuti Čop je asistirao Bernardu Matić za 2-0.

Tračak nade "lokosima" donio je Sandro Kulenović iz kaznenog udarca u 80. minuti. Mislav Matić je igrao rukom, a Bebek je nakon VAR provjere pokazao na bijelu točku. U "ludoj" završnici Lokomotiva je u devetoj minuta nadoknade zabila za 2-2, međutim pogodak Indrita Tucija je poništen nakon pregleda snimke. Večeras se još sastaju Dinamo i Istra 1961. U subotu se sastaju Varaždin - Hajduk, dok će u nedjelju igrati Osijek - Slaven Belupo, te Rijeka - Gorica.

Na ljestvici vodi Dinamo sa šest bodova, dok je Šibenik drugi sa četiri boda.