GUŽVA NA VRHU / Tudorov san o osvajanju prvenstva i dalje živi, nova pobjeda za Splićana

Trenutak odluke dogodio se u 61. minuti, a gol za novu pobjedu Marseillea postigao je Samuel Florent Gigot.

10.9.2022.
23:24

U utakmici 7. kola francuske Ligue 1 nogometaši Marseillea, koje vodi hrvatski trener Igor Tudor, pobijedili su na domaćem terenu Lille 2-1.

PERIJA UBIJA /

Jeste li vidjeli što je Perišić napravio Tudorovom Marseilleu? Pogledajte velemajstorski potez omiljenog Vatrenog

Golom Brazilca Ismailyja gosti iz Lillea su poveli u 12. minuti, no Čileanac Alexis Sanchez je brzo imao spreman odgovor te je izjednačio u 26. minuti.

Sedam susreta u nedjelju

Time je momčad Igora Tudora nastavila pratiti aktualnog prvaka PSG.

Obje momčadi imaju po šest pobjeda i jedan remi te se zajedno nalaze na vrhu ljestvice. Lille je ostao na šestoj poziciji.

U nedjelju se sastaju: Strasbourg - Clermont, Ajaccio - Nica, Angers - Montpellier, Lorient - Nantes, Toulouse - Reims, Rennes - Auxerre i Monaco - Lyon.