MAJSTOR TUŠO / Igor Tudor je nezaustavljiv na klupi francuskog velikana: Marseille preuzeo prvo mjesto, u leđa mu gleda i veliki PSG

Marseille je pobjedom 2:0 nad Auxerreom produžio niz na tri utakmice u kojima nije primio pogodak

3.9.2022.
19:26

Novu pobjedu su ostvarili nogometaši Marseillea i njihov trener Igor Tudor koji su ovom prilikom, u 6. kolu francuske Ligue 1, svladali Auxerre u gostima 2-0.

HVALOSPJEVI ZA 'TUŠU' /

Legendarni Francuz naklonio se Igoru Tudoru: 'Izmasakrirali su ga, ali on je ostao stajati. Hrvat zna što radi'

Gerson je već u sedmoj minuti doveo Marseille u vodstvo. U nastavku utakmice su obje momčadi propuštale prilike, a onda je u samoj završnici utakmica prelomljena. Igrači s klupe Marseillea su presudili Auxerreu. Guendouzi je asistirao u 84. minuti, a strijelac za konačnih 2-0 bio je Alexis Sanchez.

Bila je ovo treća ligaška utakmica u nizu kako Marseille nije primio pogodak. Marseille je tako privremeno došao na prvo mjesto ljestvice i ima tri boda više od PSG-a i Lensa, ali i utakmicu više.

U nedjelju se sastaju Montpellier - Lille, Ajaccio - Lorient, Clermont - Toulouse, Brest - Strasbourg, Reims - Lens, Troyes - Rennes i Nica - Monaco.