BRE, PA ŠTA TI JE? / Srpski komentator navijao za Nizozemsku protiv Hrvatske: Poslušajte njegove izljeve emocija tijekom prijenosa

Dramatična utakmica gledala se, jasno, u Hrvatskoj, ali i Srbiji, gdje je njihov komentator 'briljirao'

15.6.2023.
12:20
Marko Lukunic/PIXSELL

U nedjeljnom finalu Lige nacija igrat će hrvatski nogometaši nakon sjajne predstave i dramatične pobjede u Rotterdamu protiv domaćina završnog turnira Nizozemske od 4-2 nakon produžetaka (2-2, 0-1).

IZBORNIK PRED NOVINARIMA /

Dalić se obratio javnosti nakon velike pobjede: 'Ova repka je najveća i najbolja. Modrić? Tjerate ga u mirovinu, pustite ga...'

Blizu finala Hrvatska je bila unutar osnovnih 90 minuta jer je vodila 2-1 sve do 96. minute. No, tada je pogodak postigao Noa Lang za odlazak u dodatnih 30 minuta gdje je, kao i kroz cijelo drugo poluvrijeme, bolja bila Hrvatska te je s još dva gola potvrdila ulazak u finale.

Ključni čovjek u produžecima bio je naš napadač Bruno Petković koji je prvo u 98. minuti zabio golčinu s 20-ak metara za 3:2 pa u 116. izborio jedanaesterac, kojega je Luka Modrić realizirao za knačnih 4:2. Zabio je Petković u zadnjoj minuti još jedan gol, ali mu ga je VAR poništio.

Dramatična utakmica gledala se, jasno, u Hrvatskoj, ali i Srbiji, gdje je njihov komentator "briljirao". Naime, on je svaki gol Nizozemske proslavio vrlo burno, dok je hrvatske pogotke popratio bez ikakvih emocija pa je bilo jasno za koga "navija".

OVDJE možete poslušati usporedbu komentatora iz Hrvatske i Srbije.