GENIJALNO / Dinamo se naklonio Petkoviću nakon monstruozne predstave: Pogledajte kakvu su fotomontažu objavili

Petković je u produžecima prvo tabio majstorski gol za 3:2 pa izborio penal za 4:2

15.6.2023.
8:20
Luka Stanzl/PIXSELL

U nedjeljnom finalu Lige nacija igrat će hrvatski nogometaši nakon sjajne predstave i pobjede u Rotterdamu protiv domaćina završnog turnira Nizozemske od 4-2 nakon produžetaka (2-2, 0-1).

ODUŠEVIO SVIJET /

'Uživali smo u Modriću kao u rujanskom sladoledu za koji znate da će možda biti posljednji'

Blizu finala Hrvatska je bila unutar osnovnih 90 minuta jer je vodila 2-1 sve do 96. minute. No, tada je pogodak postigao Noa Lang za odlazak u dodatnih 30 minuta gdje je, kao i kroz cijelo drugo poluvrijeme, bolja bila Hrvatska.

Ključni čovjek u produžecima bio je naš napadač Bruno Petković koji je prvo u 98. minuti zabio golčinu s 20-ak metara za 3:2 pa u 116. izborio jedanaesterac, kojega je Luka Modrić realizirao za knačnih 4:2. Zabio je Petković u zadnjoj minuti još jedan gol, ali mu ga je VAR poništio.

Petkovićev nastup u produžecima bio je "doktorski", a baš mu se tako naklonio njegov klub, zagrebački Dinamo - na društvenim mrežama objavili su montažu u kojoj su 'Petka' obukli u doktorsku kutu i oduševili navijače.