SPORNE SITUACIJE S WEMBLEYA RAZBJESNILE FANOVE: /

Oštećeni su i Juve i Tottenham, pogledajte i procijenite

U uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka na suprotnim stranama našli su se Juventus i Tottenham.

7.3.2018.
22:06
Screenshot

Nogometna utakmice između Tottenhama i Juventusa na Wembleyu donijela je i nekoliko spornih situacija. U 13. minuti lopta je došla do Kanea u kaznenom prostoru, a Chiellini ju je u padu dirao rukom. Onemogućio je tako engleskom napadaču da zabije gol, no sudac Marcianiak nije se oglasio.

Baš kao što se nije oglasio niti u 17. minuti kada je Vertonghen uklizao Douglasu Costi s leđa i srušio ga u kaznenom prostoru.

Također, Andrea Barzagli dobro je prošao što nije zaradio žuti karton zbog nesportskog ponašanja kod rezultata 1:0 za Tottenham. U jednom duelu nekoliko je puta nagazio Korejca Sona, međutim sudac to nije vidio pa je imao sreće.