SENZACIJA U ZAGREBU: / Slavlje Vinkovčana u otužnoj atmosferi i na očajnom travnjaku

U susretu 18. kola hrvatskog prvenstva vinkovačka je Cibalia u Zagrebu slavila protiv Lokomotive s 3-1 (1-0).

3.12.2017.
17:09
Marko Prpic/PIXSELL

Vinkovčani su po užasnom lošem terenu pred stotinjak gledatelja u Kranjčevićevoj došli do vrijedne pobjede u borbi za ostanak.

Bijeg od Istre

Gosti su vodili od 38. minute pogotkom Frane Ikića, a Lokomotiva je izjednačila u 75. minuti kada je Denis Kolinger nadskočio vratara Cibalie i glavom pogodio mrežu. Devet minuta prije kraja Tomislav Štrkalj gura loptu kroz noge vrataru Lokomotive za novo vodstvo Vinkovčana, a pobjedu je potvrdio Ivan Galić iz protunapada u 88. minuti.

Cibalia je pobjedom ostala osma sa 17 bodova, ali sada s četiri više od pretposljednje Istre 1961, dok je Lokomotiva šesta s 22 boda.