RONALDO DAO GOL KOJI OSTAVLJA BEZ DAHA: / Badelj i društvo nisu ništa mogli protiv magije Portugalca

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo obilježio je prijateljsku utakmicu u kojoj je Real Madrid pred svojim navijačima svladao Fiorentinu s 2-1.

23.8.2017.
8:20
Screeenshot

Talijanska momčad stigla je na Santiago Bernabeu u sklopu trofeja istoimenog naziva.

Fiorentina je povela u četvrtoj minuti preko Jordana Veretouta, a u sedmoj je Borja Mayoral izjednačio.

Ronaldo je nastupio na scenu u 33. minuti. Primio je jedno dodavanje na lijevoj strani te je prekrasnim udarcem unutar 16-erca zakucao loptu u mrežu.

Milan Badelj je odigrao prvo poluvrijeme za Fiorentinu, dok je Zinedine Zidane ostavio na klupi Luku Modrića, a ozlijeđenog Matea Kovačića nije bilo u zapisniku.

Trofej Santiago Bernabéu osnovan je 1979., a održava se svake godine krajem kolovoza i početkom rujna.Najuspješniji je upravo domaćin.