KAKVA FORMA /

Rijeka srušila slovenskog prvoligaša s fantastičnih 7-1: Spremni su za dalje

Konačnih 7:1 postavio je mladi Bilajac u posljednjim trenucima susreta, slobodivši se čuvara i prevarivši vratara Primorja

6.7.2024.
21:59
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Rijeke pokazali su impresivnu formu odigravši drugu pripremnu utakmicu pred odlazak na austrijski dio priprema, uvjerljivo svladavši slovenskog prvoligaša Primorje iz Ajdovščine nevjerojatnim rezultatom 7-1. Utakmica se odigrala na pomoćnom terenu Rujevice, a strijelci su se posebno istaknuli.

PRIPREME U SLOVENIJI /

Nakon poraza od Radomlja, Hajduk odlučno poveo u ranoj fazi utakmice, no to im nije donijelo pobjedu

Rijeka je povela u 22. minuti kada je Ivanović zabio nakon što je vratar Macan odbio udarac Jankovića. Na 2:0 povisio je Hodža u 33. minuti, pospremivši prizemni centaršut Bogojevića. Samo pet minuta kasnije, u 38. minuti, Fruk je iz slobodnog udarca s dvadesetak metara prekrasno pogodio za 3:0. Galešić je glavom postigao četvrti gol Rijeke u 45. minuti nakon ubačaja Fruka.

U drugom poluvremenu, Butić je solo prodorom i preciznim udarcem povisio na 5:0 u 70. minuti. Povratnik u riječki sastav, Nais Djouahra, realizirao je kazneni udarac u 93. minuti za 6:0. Konačnih 7:1 postavio je mladi Bilajac u posljednjim trenucima susreta, slobodivši se čuvara i prevarivši vratara Primorja. Utješni pogodak za goste postigao je Smajlagić u 80. minuti.

Rijeka je ovim uvjerljivim nastupom pokazala svoju snagu i pripremljenost za nadolazeće izazove u novoj sezoni.