PRIPREME U SLOVENIJI /

Nakon poraza od Radomlja, Hajduk odlučno poveo u ranoj fazi utakmice, no to im nije donijelo pobjedu

Oba pogotka su postignuta u prvom poluvremenu, a Hajduk je poveo u 13. minuti kada je ukrajinsku mrežu s vrha šesnaesterca pogodio Emir Sahiti

6.7.2024.
21:40
Pixsell

Nogometaši splitskog Hajduka odigrali su na ljetnim pripremama u Sloveniji drugu prijateljsku utakmicu te su remizirali 1-1 protiv ukrajinskog prvaka Šahtara iz Donjecka.

OZBILJAN UDARAC /

Španjolska do kraja Eura bez jako bitnog Pedrija

Oba pogotka su postignuta u prvom poluvremenu, a Hajduk je poveo u 13. minuti kada je ukrajinsku mrežu s vrha šesnaesterca pogodio Emir Sahiti. Šahtar, klub koji dugi niz godina nastupa u elitnoj Ligi prvaka, izjednačio je na 1-1 u 28. minuti, a strijelac je bio Lassina Traore.

Hajduk, kojeg od ovih ljetnih priprema vodi talijanski strateg Gennaro Gattuso, prije nekoliko dana je igrao protiv slovenskog prvoligaša Radomlja te je u tom ogledu poražen s 0-1.