SVJETSKO PRVENSTVO / Rapsodija Brazila protiv Južne Koreje: Neymar i društvo igraju protiv Hrvatske u četvrtfinalu

Susret Hrvatske i Brazila igrat će se u petak od 16 sati na stadionu Education City

5.12.2022.
22:08
profimedia.hr

Hrvatska će u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u petak igrati protiv Brazila, nakon što su Vatreni u osmini finala svladali Japan boljim izvođenjem 11-eraca, Brazil je u svom susretu ove faze natjecanja bio uvjerljiv protiv Južne Koreje s 4-1.

Što kažu susjedi? /

Pogledajte što o pobjedi Hrvatske pišu mediji iz regije: 'Opet ti Hrvati i penali'

Strašna momčad

Brazil je sve dvojbe oko prolaska riješio u prvom poluvremenu kada su mrežu Korejaca tresli Vinicius, Neymar, Richarlison i Paqueta. U nastavku je Seung-Ho Paik ublažio poraz Južne Koreje.

Razigrane Brazilce protiv Južne Koreje do pobjede je poveo kapetan Neymar koji se oporavio od ozljede gležnja zadobivene u prvom susretu na SP protiv Srbije, a zbog koje je propustio utakmice protiv Švicarske i Kameruna.

Neymarovo prisustvo na terenu inspiriralo je suigrače koji su lakoćom stvarali i realizirali prilike. Susret Hrvatske i Brazila igrat će se u petak od 16 sati na stadionu Education City.