A KAKO DRUGAČIJE / Rangersi na hrvatski pogon do velikog preokreta i play-offa Lige prvaka: Čeka ih nizozemski velikan

Rangersi su izborili play-off Lige prvaka

9.8.2022.
23:36

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac drugog gola za Rangers u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv belgijskog Union Saint Gilloisea u uzvratnom susretu 3. pretkola Lige prvaka kojom je škotski doprvak nadoknadio 0-2 poraz iz prve utakmice te se plasirao u 4. pretkolo.

DOJMOVI NAKON LUDNICE /

Čačića preplavile emocije nakon pobjede: "Napravili smo puno za hrvatski nogomet", Oršić se pak čudi navijačima

Čolak je u 58. minuti najbrže reagirao na odbijanac te glavom pogodio za 2-0, čime je Rangers poravnao ukupni omjer na 2-2. Prethodno je Tavernier u 45. minuti iz kaznenog udarca pogodio za 10, dok je prolazak škotskom klubu osigurao Tillman u 78. minuti.

Škoti na hrvatski pogon

Čolak je igrao do 80. minute, dok je Borna Barišić proveo svih 90 minuta na terenu za Rangers.

Rangers će u 4. pretkolu igrati protiv PSV-a iz Eindhovena koji je nakon produžetka izbacio Monaco. Konačni rezultat bio je 3-2 za PSV, nakon 90 minuta je bilo 2-2, a kako je i prvi susret u Monte Carlu okončan remijem 1-1, igralo se dodatnih pola sata.