SENZACIJUA / Pukla bruka u susjedstvu: Prvak Farskih otoka zabio tri gola u poluvremenu i riješio pitanje prolaska

19.7.2023.
20:52

U danu kada je Dinamo doznao da će u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv kazahstanske Astane, senzacija se dogodila u Budimpešti.

PREOKRET U TBILISIJU /

Dinamo doznao prvog europskog protivnika: Prijeti mu momčad u kojoj igraju dva Hrvata

Prvak Farskih otoka Klaksvik je usred Budimpešte pobijedio Ferencvaroš s 3-0 golovima Frederiksberga (8pen,32) i Kassija (45+1).

U prvoj utakmici nije bilo golova, a u uzvratu je klub iz Farskih otoka u prvom poluvremenu zabio tri gola i napravio najveći klupski uspjeh te male otočne zemlje.

Dalje je prošla i ljubljanska Olimpija koja je s 2-1 slavila kod latvijske Valmiere i tako potvrdila pobjedu od 2-1 sa svog stadiona Stožice. Za Olimpiju je do 64. minute igrao Ivan Posavec.

Azerbajžanski Qarabaq je kod kuće s 4-0 slavio protiv Lincolna iz Gibraltara nakon 0-0 iz prve utakmice.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme.