PREOKRET U TBILISIJU / Dinamo doznao prvog europskog protivnika: Prijeti mu momčad u kojoj igraju dva Hrvata

19.7.2023.
20:01

Dinamo će u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv kazahstanske Astane.

PAO DOGOVOR /

Romano objavio: Joško Gvardiol je novi igrač Manchester Cityja

Kazahstanski prvak je u uzvratnoj utakmici slavio u Tbilisiju protiv Dinama 2-1, te tako s ukupnih 3-2 prošao dalje.

Bolje je krenulo za domaćine koji su poveli u 22. minuti golom Camare, no u nastavku u dvije minute Astana stiže do preokreta. Beysebekov je pogodio u 50. minuti za 1-1, a samo minutu kasnije Darboe donosi preokret.

Za kazahstanskog prvaka igraju i dva hrvatska nogometaša, golman Josip Čondrić te veznjak Marin Tomasov. Obojica su danas odradila 90 minuta.

Dinamo će u prvoj utakmici 25. srpnja biti domaćin na Maksimiru, a dvoboj se igra od 20 sati.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme.