PSG TEK NAKON PRODUŽETAKA SRUŠIO TREĆELIGAŠA: / Francuski prvak teškom mukom izborio červrtfinale Kupa

Plasman u četvrtfinale u utorak su izborili Caen, Nantes, Dijon i drugoligaš Orleans.

6.2.2019.
21:50

Nogometaši PSG-a izborili su plasman u četvrtfinale francuskog Kupa nakon što su na gostovanju tek nakon produžetaka pobijedili trećeligaša Villefranche sa 3-0.

PSG je dugo lomio Villefranche, koji se nalazi na 13. mjestu treće lige, i tek je u produžetku uspio izboriti pobjedu. Golove su zabili Julian Draxler (102), Moussa Diaby (113) i Edison Cavani (119).

Prošao četvrtoligaš

Plasman u četvrtfinale izborio je i četvrtoligaš Vitre pobijedivši trećeligaša Lyon Duchere sa 3-2 premda su gosti nakon 22 minute imali dva gola prednosti. Lyon Duchere je poveo u osmoj minuti golom Rivasa Marouanija. Isti je igrač u 22. minuti povisio na 2-0.

Domaćin je do kraja poluvremena uspi izjednačiti golovima Willama Grosa (32) i Maximea Le Borgnea (41). U nastavku susreta nije bilo golova sve do sudačke nadoknade kada je Remi Laurent realizirao kazneni udarac za pobjedu domaćina.

REZULTATI:

Villefranche - PSG 0-3 prod. Vitre - Lyon Duchere 3-2

Igrano u utorak: Croix Football - Dijon 0-3 Metz - Orleans 0-1 Nantes - Toulouse 2-0 Bastia - Caen 3-5 11m (2-2)