BRILJANTAN POGODAK 'DINAMOVOG KRVNIKA' / Pogledajte novu golčinu Sheriffa u Ligi prvaka, Brozović i društvo su se ovome mogli samo diviti

Nakon pobjeda nad Šahtarom i Real Madridom, moldavski Sheriff je u trećem kolu Lige prvaka gostovao kod talijanskog Intera

19.10.2021.
22:56

Nakon što je u prva dva kola u Ligi prvaka moldavski Sheriff senzacionalno pobijedio Šahtar iz Donjecka pa nakon toga veliki Real Madrid, u trećem kolu u skupini D gostovali su kod talijanskog prvaka Intera.

SJAJAN POTEZ /

Pogledajte majstorsku asistenciju Luke Modrića, munjevitom reakcijom namjestio je gol Real Madrida

Nerazzurri u tom susretu nisu dopustili da Sheriff napravi novu senzaciju i do 70. minute su stvorili vodstvo od 3:1.

Inter je poveo u 34. minuti golom Edina Džeke, a rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvrijeme.

Neobranjiv udarac

U drugom poluvremanu Sheriff je uspio izjednačiti majstorskim pogotkom Sebastiena Thilla iz slobodnog udarca s tridesetak metara. Luksemburžanin je prebacio živi zid i precizno pogodio desnu stanu Interovog gola.

Vratar Intera Samir Handanovič se ispružio najviše koliko je mogao, no nije uspio zaustaviti taj udarac.

Taj pogodak možete vidjeti OVDJE.

Šest minuta nakon tog gola Inter je ponovno poveo golom Artura Vidala, a u 67. je De Vrij povisio na 3:1.