SJAJAN POTEZ / Pogledajte majstorsku asistenciju Luke Modrića, munjevitom reakcijom namjestio je gol Real Madrida

Real nakon sat vremena igre protiv Šahtara vodi s velikih 3:0

19.10.2021.
22:28

Real Madrid u 3. kolu Lige prvaka gostuje kod ukrajinskog Šahtara.

NEZAUSTAVLJIVI FRANCUZ /

Pogledajte kakvu je golčinu Mbappe zabio u Ligi prvaka, komentator je pao u trans

Prošle sezone momčad iz Donjecka dva puta je pobijedila 'Kraljevski klub' u skupini LP, no u ovom susretu su se Madriđani postavili puno bolje i u prvih sat vremena stigli na milimetar do pobjede.

Real je poveo u 37. minuti autogolom Sergeja Kritsova, na 2:0 povisio je Vinicius Junior u 51., a pet minuta kasnije isti je igrač zabio za velikih 3:0.

Viniciusu je za prvi pogodak asistirao kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić. Bila je to brza akcija Madriđana u kojoj je Benzema nakon prodora po boku dodao Modriću na dvadesetak metara od gola, a on iz prve idealno poslužio Viniciusa koji sigurno zabija.

OVDJE možete pogledati Modrićevu asistenciju i drugi gol Reala.