DINAMOVA ŠKOLA /

Važno je zvati se Marko: Pjaca i Tolić eurogolovima odveli svoje momčadi do Lige prvaka

Raj za oči svih nogometnih sladokusaca

29.8.2024.
9:05
Marko Lukunic/PIXSELL

Marko Pjaca i Marko Tolić u srijedu su navečer prekrasnim golovima osigurali Ligu prvaka za svoje momčadi. Pjaca je to napravio u dresu Dinama, a Tolić u dresu Slovana iz Bratislave.

ŽDRIJEB U MONTE CARLU /

Dinamo danas saznaje suparnike u Ligi prvaka. Moguć i okršaj s Crvenom Zvezdom

Marko Pjaca je u 32. minuti utakmice u Azerbajdžanu prekrasnim udarcem njemu slabijom, lijevom nogom, matirao vratara Kochalskog i praktički osigurao Ligu prvaka za Dinamo. Do kraja su Plavi postignuli još jedan pogodak i s ukupnih 5-0 ušli među elitu.

Kako rola taj Tola

Bivši igrač Dinama Marko Tolić senzacionalno je krenuo u svoju treću sezonu igranja za Slovan Bratislavu. U prvih osam utakmica Tolić je zabio jedan pogodak i upisao pet asistencija,a onda je šlag na tortu stigao u uzvratnoj utakmici play-offa Lige prvaka. Pogodio je Tolić u 33. i 82. minuti, ali način na koji je oba pogotka postigao je nevjerojatan.

Tolić je u obje situacije svog čuvara zavarao rolanjem, a onda lijevom, slabijom nogom poentirao u nebranjeni dio mreže suparničkog vratara.