PERIŠIĆ I BROZOVIĆ SVE BLIŽE PRVOM NASLOVU U ITALIJI: / Inter srušio Jurićevu Veronu, Juve prosuo bodove, Morata zabio golčinu

Nerazzurri su sve bliže odvajanju Scudetta

25.4.2021.
16:55

Nogometaši Intera slavili su u 33. kolu Serie A protiv Verone i došli korak bliže prvom naslovu prvaka nakon 11 godina. Jedini pogodak na susretu bio je djelo Mattea Darmiana u 76. minuti nakon brzog protunapada i lucidnog proigravanja Eriksena.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 79., a Ivan Perišić do 65. minute, dok su Ivor Pandur i Nikola Kalinić ostali na klupi Verone koju vodi Ivan Jurić.

Juventusa je odgrao 1-1 na gostovanju kod Fiorentine. U Firenci je Fiorentina povela iz kaznenog udarca zbog igranja Rabiota kojega je u 29. minuti realizirao Vlahović, a na 1-1 poravnao je Morata odmah po polasku u drugo poluvrijeme sjajnim udarcem iskosa s desne strane. Ovdje pogledajte gol.

Fiorentina je ovim bodom stigla do učinka od 34 boda te se nalazi na 14. mjestu, a 18. Cagliariju koji se nalazi u zoni ispadanja bježi šest bodova.