PANIKA U JUVENTUSU, RONALDO JE OZLIJEĐEN: / Nakon samo 29 minuta utakmice protiv Srbije zatražio je izmjenu i sjeo na travnjak

Ozljedu je Ronaldo zadobio tijekom kvalifikacija za odlazak na Euro

25.3.2019.
21:41

Juventusov napadač Cristiano Ronaldo zatražio je zamjenu u 29. minuti utakmice između portugalske nogometne reprezentacije i izabrane vrste Srbije nakon što je u trku za jednom loptom osjetio bol u bedrenom mišiću desne noge.

Još se 34-godišnji napadač nije niti zaustavio uz teren kada je pogledao prema klupi i rukama zatražio izmjenu. Susret kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo umjesto njega nastavio je Pizzi.

Juventus čeka vijesti

Nesumnjivo će vijest sa posebnom zebnjom biti popraćena u Torinu budući da Juventus itekako ovisi o njegovoj spremnosti i dobroj formi pred četvrtfinalne utakmice Lige prvaka protiv Ajaxa. Prva utakmica na rasporedu je 10. travnja u Amsterdamu, a uzvrat u Italiji šest dana kasnije.

Inače, ozljedu je Ronaldo zadobio pri rezultatu 1-0 za Srbiju koja je povela pogotkom Tadića s bijele točke u sedmoj minuti. U 42. je na 1-1 izjednačio Danilo Pereira.