JAVLJA KLUB / Nakon debakla za pamćenje, Serse Cosmi više nije trener Rijeke: Vodio ih je u deset utakmica prvenstva, nije se proslavio

Serce Cosmi više nije trener Rijeke

13.11.2022.
21:10
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U posljednjem susretu SuperSport HNL-a prije pauze zbog svjetskog prvenstva, Dinamo je na Rujevici pred 5.800 gledatelja deklasirao Rijeku rezultatom 7-2. "Modri" su odigrali fantastičnu utakmicu, posebno prvo poluvrijeme nakon kojeg su vodili čak 4-0.

KAKAV GOL /

Milan bizarnim golom spasio svoju utrku za prvim mjestom: Rebić je sve zakuhao, a zapravo nije napravio ništa

KAKAV GOL /

Golove za momčad hrvatskog prvaka zabili su Ivan Smolčić (2-ag), Mislav Oršić (13, 44), Dario Špikić (27), Josip Šutalo (56) i MahirEmreli (72, 85), dok su za Rijeku zabili Gabriel Lunetta (47) i Mario Vrančić (90+1). Očajnu predstavu Rijeke, koja je upisala jedan od najtežih domaćih poraz ikada, zaokružilo je i isključenje Denisa Bušnje u 83. minuti.

Nakon debakla za pamćenje, iz Rijeke su objavili da Serse Cosmi više nije trener kluba s Rujevice.

Na klupi Rijeke je odradio deset susreta u HNL-u te dva u Kupu. U prvenstvu je upisao tri pobjede, jedan remi i čak šest poraza, dok je iz Kupa ispao od Bijelog Brda.